Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Akredytacje i wyróżnienia

Akredytacja studiów MBA to profesjonalna ocena programu, dokonana przez niezależną organizację, która ustala standardy jakości w dziedzinie edukacji menedżerskiej. Akredytacje, jakie otrzymały WSB w Poznaniu, Aalto University School of Business oraz sam Program Executive MBA, stanowią potwierdzenie spełnienia najwyższych standardów edukacyjnych w kształceniu profesjonalnych kadr menedżerskich.

Program Aalto Executive MBA w WSB w Poznaniu otrzymał w maju 2004 roku jako pierwszy w Wielkopolsce i drugi w Polsce akredytację Association of MBAs, wspólnie z programami realizowanymi w Helsinkach, Singapurze i Seulu. Oceniono program nauczania i jego strukturę, kadrę naukową, słuchaczy programu, efekty kształcenia oraz pozycję rynkową Uczelni i jej infrastrukturę.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu jako pierwsza w Polsce otrzymała akredytację instytucjonalną Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej Forum. Oznacza to, że wszystkie sfery działalności szkoły: dydaktyczna, społeczna i administracyjna, spełniają wysokie kryteria w nauczaniu, wzorowane na systemach Europy Zachodniej i USA. Program Executive MBA otrzymał również w ratingu SEM Forum 2016 miano programu klasy profesjonalnej plus.

Partner - Aalto University w „potrójnej koronie”

Aalto University School of Business, partner Programu, jako pierwsza uczelnia skandynawska weszła do elitarnego grona szkół noszących „potrójną koronę”. Oznacza to, że otrzymała trzy prestiżowe akredytacje: AACSB, AMBAs i EQUIS.

Brytyjska akredytacja przyznawana przez Association of MBAs stanowi gwarancję niezależnej oceny jakości programów MBA, opartej na ustalonych kryteriach, dla zapewnienia najwyższych standardów poziomu nauczania i treści programowych. Międzynarodowy program MBA prowadzony przez Aalto University School of Business był pierwszym i najstarszym skandynawskim programem akredytowanym przez AMBAs.

Association to Advance Collegiate School of Business (AACSB) jest pierwszą na świecie i wciąż największą organizacją akredytującą uczelnie biznesowe. Przyznanie akredytacji przez to elitarne stowarzyszenie jest świadectwem spełniania przez uczelnię wysokich standardów nauczania, sukcesów w realizacji celów edukacyjnych i wzorowego połączenia teorii z praktyką.

EQUIS – Certyfikat Europejskiego Systemu Podnoszenia Jakości (The European Quality Improvement System) jest potwierdzeniem spełniania przez helsińską uczelnię najwyższych międzynarodowych standardów. Poświadcza duże doświadczenie w edukacji z dziedziny ekonomii i kształcenia menedżerów.

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz