Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Executive MBA na 53 miejscu w rankingu FT

Programy Executive MBA oferowane przez Aalto University School of Economics uplasowały się na 53 pozycji w światowym rankingu EMBA Rankings 2011 Financial Times!

Wszystkie programy EMBA związane z Aalto University School of Economics, w tym program oferowany    w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu,  otrzymały największą ilość punktów w kategoriach: rozwój kariery absolwentów, różnorodność oferty oraz kadra.

51% - to średni wzrost wynagrodzenia absolwentów kierunków Executive MBA Aalto University.

Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu jako jedyny w Polsce reprezentowany jest w prestiżowym rankingu Financial Times EMBA Rankings 2011.

Zobacz więcej

 

Trwają już zapisy na następną edycje Porgramu (lata 2012-14). Skorzystaj z zajęć próbnych, porozmawiaj z uczestnikami oraz wykładowcami programu.

Executive MBA to pewna inwestycja: zostań liderem swojej organizacji i zarządzaj stuteczniej! 

 « strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz