Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Zajęcia próbne Strategic Management

 

Kandydatów na studia Executive MBA zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa we fragmencie zajęć obecnej edycji Programu. Najbliższe zajęcia odbedą się 7-9 marca 2014 roku, w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

 

Przekonaj sie na czym polega specyfika studiów Executive MBA:

  • weź udział w wybranej części zajęć modułu „Strategic Management”
  • spotkaj jednego z zagranicznych wykladowców - prof. Michael Geringer z Ohio University w USA
  • poznaj opinie słuchaczy i organizatorów Programu
  • przejrzyj materiały dydaktyczne
  • skorzystaj z konsultacji jezykowych

 

Skontaktuj się z Biurem Programu i zarezerwuj miejsce w wybranym terminie.

Biuro Programu Executive MBA
tel. 61 655 33 57, 61 655 33 56
e-mail: emba@wsb.poznan.pl

 « strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz