Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Zapraszamy na zajęcia próbne

7-9 września 2012 r. zapraszamy na zajęcia próbne w ramach Executive MBA International Days - "Power and Influence".

Przekonaj się osobiście na czym polega specyfika studiów Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Weekend, w trakcie którego:

  • weźmiesz udział w wybranej części zajęć dodatkowego modułu "POwer and Influence"
  • zajęcia poprowadzi jeden z 15 zagranicznych wykładowców Programu Executive MBA: prof. Colette Frayne z California Polytechnic University
  • możliwość poznania opinii słuchaczy, absolwentów i organizatorów Programu
  • zapoznasz się materiałami dydaktycznymi
  • będziesz mógł skorzystać z konsultacji językowych.

Skontaktuj się z Biurem Programu Executive MBA i zarezerwuj miejsce.

Biuro Programu Executive MBA
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań
tel. (61) 655 33 57, 61 655 33 56

emba@wsb.poznan.pl
 
« strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz