Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

89% słuchaczy EMBA poleciło studia w WSB!

Według wyników Badania Atrybutów Marki WSB* przeprowadzonego pomiędzy kwietniem, a czerwcem 2013 roku, aż 89% słuchaczy Programu Executive MBA poleciło innym studia w WSB. Rekomendacje te świadczą o zadowoleniu uczestników studiów EMBA oraz o jakości Programu i wysokim poziomie kształcenia menedżerów w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W badaniu wzięło udział 75% słuchaczy 12. i 13. Edycji Programu Executive MBA.


 

 

* Badanie atrybutów marki przeprowadzone na zlecenie Wyższych Szkół Bankowych przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. w okresie kwiecień - czerwiec 2013 na próbie 7799 studentów, 2392 słuchaczy studiów podyplomowych, 170 słuchaczy studiów MBA, 1751 absolwentów, 751 pracodawców współpracujących w WSB oraz 551 pracowników administracyjnych i wykładowców.« strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz