Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Warsztaty Executive MBA i MBA

7 września w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu odbyły się dwa równoległe warsztaty Executive MBA oraz MBA.

Uczestnicy zainteresowani biznesem międzynarodowym mieli okazję wziąć udział w warsztacie "Cultural Issues in International Negotiations" prowadzonym przez Terrego Fostera - wykładowcę gościnnego Programu Executive MBA, który na co dzień prowadzi zajęcia na University of Seattle w USA. Słuchacze na początku poznali przydatne zasady i strategie dotyczące prowadzenia negocjacji, a następnie mogli je wykorzystać w praktyce podczas półgodzinnego ćwiczenia. Było ono symulacją prawdziwych negocjacji. Jednemu zespołowi udało się osiągnąć rezultat bardzo zbliżony do maksymalnego.

W drugiej sali odbyły się zajęcia o tematyce „Przywództwo rentierskie” prowadzone przez Krzysztofa Kotapskiego, który jest wykładowcą Programu MBA w WSB odpowiedzialnym za moduł dotyczący budowania efektywnych zespołów. Warsztaty były bardzo interaktywne, a prowadzący dzięki swojej charyzmie zachęcił uczestników do współpracy. Słuchacze dowiedzieli się przede wszystkim w jaki sposób efektywnie zarządzać swoimi obowiązkami oraz kapitałem. Poznali także sposoby rozwoju swoich umiejętności menedżerskich.

Na zakończenie wydarzenia wszyscy spotkali się przy kawie by porozmawiać między sobą, wymienić spostrzeżenia, nawiązać kontakty. Była to także szansa do rozmowy z absolwentami Programu EMBA oraz wykładowcami i osobami reprezentującymi studia Executive MBA i MBA w Wyższej Szkole Bankowej.
Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie.

 « strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz