Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Program Aalto Executive MBA wśród 100 najlepszych

Dziennik Financial Times opublikował coroczny ranking studiów Executive MBA. Wśród 100 sklasyfikowanych programów znalazły się dwa, na których można studiować w Polsce - program Akademii Leona Koźmińskiego oraz WSB z Poznania przy współpracy z Aalto University School of Business.

Spośród 3000 programów Executive Master of Business Administration funkcjonujących na świecie, w rankingu Financial Times uwzględnionych jest jedynie 100 najlepszych. Zostają one oceniane pod kątem wielu kryteriów m.in: zasięg terytorialny, różnorodność, kompetencje wykładowców, rozwój zawodowy czy poziom wynagrodzenia absolwentów programu.

Program Aalto Executive MBA znalazł się na 85. miejscu. Cechy, którymi wyróżnił się na tle innych to rozwój kariery zawodowej studentów, a także międzynarodowa obecność i różnorodność programu.

Aalto University School of Business jest największą i wiodącą uczelnią biznesu w Finlandii. Tworząc ogólnoświatową organizację edukacyjną
o najwyższych standardach umożliwia ludziom i organizacjom osiągnięcie ponadprzeciętnych wyników poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w rozwijaniu liderów i zarządzaniu. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu współpracuje z fińską uczelnią od 2000 roku.« strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz