Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Absolutorium 2016

Kolejni słuchacze naszego programu dołączyli do grona absolwentów Aalto Executive MBA. 19 listopada w Sali Białej hotelu Bazar Poznański odbyło się uroczyste absolutorium, którego udzielił Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu prof. zw. dr hab. Józef Orczyk, w obecności Dyrektora Centrum ds. Akredytacji i Jakości Kształcenia dr. Piotra Dawidziaka oraz reprezentanta Aalto University - dr. Mikko Laukkanena, Dyrektora Akademickiego Aalto Executive Education. Jak co roku wręczyliśmy również statuetki Masterów dla najlepszych słuchaczy. W tym roku otrzymali je:

  • Agnieszka Idczak-Stysiak
  • Sylwia Gołuchowska
  • Sebastian Paradowski
  • Aleksandra Kadow
  • Hubert Kowalski.

Dziękujemy za dwa lata inspirujących spotkań, gratulujemy i życzymy samych zwycięstw!« strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz