Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Zajęcia próbne w maju i czerwcu

Zapraszamy na kolejne zajęcia otwarte. Dołącz na fragment zajęć do naszych słuchaczy i sprawdź, jak wyjątkowe są nasze studia.

  • 12-14 maja 2017 Organizational Behavior (C) Prof. Paul Timm, Marriott School of Management, BYU, USA
  • 19-21 maja 2017 Leadership and Change Management (E) Prof. Gary Wagenheim, SimonFraserUniversity, Canada
  • 2-4 czerwca 2017 Economics for Executives (C) Prof ArvindJain, Concordia University, Canada
  • 9-11 czerwca 2017 Cross-Cultural Management – Introducing Situation Smart (E) Prof. Ben Nothnagel, Aalto University, Benna Oy, Finland
  • 23-25 czerwca 2017 Strategic Management (C) Prof. Michael Geringer, Ohio University, USA


Aby wziąć udział w zajęciach, skontaktuj się z Biurem Programu Aalto MBA:
Ewa Kryszak
tel. 61 655-33-57
emba@wsb.poznan.pl« strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz