Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Zajęcia otwarte w listopadzie i grudniu

Osoby zainteresowane programem Aalto Executive MBA zapraszamy do udziału w zajęciach otwartych. Dołączając na chwilę do grupy obecnych słuchaczy, będą mogły przekonać się, jak wyglądają typowe zajęcia, a także poznać jednego z wykładowców i porozmawiać z naszymi słuchaczami.

  • 17-19 listopada 2017 Total Quality Management prof. Jacek Łuczak, UE w Poznaniu
  • 24-26 listopada 2017 Business Law dr Mariusz Piotrowski, WSB w Poznaniu
  • 8-10 grudnia 2017 Financial Accounting dr Józef Aleszczyk, WSB w Poznaniu
  • 15-17 grudnia 2017 Project Management Grzegorz Szałajko, doradca strategiczny

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy skontaktować się z Biurem Programu i umówić się na wybrany termin.
Biuro Programu Executive MBA
emba@wsb.poznan.pl
tel.: 61 655-33-57« strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz