Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Program klasy profesjonalnej plus

15 czerwca 2010 r. w siedzibie BCC odbył się IV Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów MBA, którego celem było ogłoszenie wyników III edycji ratingu programów MBA. Executive MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu uplasował się w klasie profesjonalnej plus.

W 2010 r. ocenie poddano następujące cechy programów:

a. instytucjonalizacja, na którą składają się:

  • dojrzałość instytucjonalna programu
  • umiędzynarodowienie programu

b. rekrutacja, na którą składają się:

  • stawiane kandydatom wymagania rekrutacyjne
  • przebieg procesu rekrutacji

c. kształcenie, na które składają się:

  • program kształcenia
  • sposób realizacji programu kształcenia

d. kariery absolwentów, na które składają się:

  • awans zawodowy absolwentów
  • budowanie wspólnoty absolwentów.

 

 « strona główna       « lista aktualności

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz