Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Indywidualne spotkania informacyjne

Każda osoba zainteresowana uzyskaniem szczegółowych informacji na temat naszego Programu może umówić się na indywidualne spotkanie informacyjne, podczas którego będzie mogła zapoznać się szczegółowo z zasadami studiowania, porozmawiać z organizatorkami Programu i zadać nurtujące pytania.

W trakcie takiego spotkania można zapisać się na studia czy umówić na egzamin wstępny lub bezpłatne konsultacje językowe.

Skontaktuj się z biurem Programu.

Zajęcia próbne

Wszystkie osoby zainteresowane praktycznym sprawdzeniem jak wyglądają zajęcia na studiach Executive MBA zapraszamy do wzięcia udziału we fragmencie standardowych zajęć. Dzięki temu można:

  • spotkać się z jednym z zagranicznych wykładowców
  • poznać szczegółowe informacje od organizatorek Programu
  • zapoznać się z materiałami dydaktycznymi
  • oraz skorzystać z bezpłatnych konsultacji językowych.

Sprawdź kiedy odbywają się najbliższe zajęcia próbne oraz MBA Days.

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz