Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Klub MBA

Klub MBA to inicjatywa słuchaczy i absolwentów, której celem jest nawiązanie i rozwijanie kontaktów zawodowych oraz towarzyskich,
a także aktywne promowanie słuchaczy i absolwentów.

Członkowie klubu organizują spotkania, na których wymieniają się doświadczeniami, mogą także uczestniczyć w zajęciach Programu Executive MBA na preferencyjnych warunkach. Uzyskują wsparcie Biura Karier i pakiet atrakcyjnych zniżek na studia podyplomowe, kursy oraz szkolenia i konferencje organizowane przez WSB.
Mają także bezpłatny i nieograniczony dostęp do zbiorów bibliotecznych Uczelni czy korzystnych zniżek na noclegi w poznańskich hotelach przysługujących na dany rok słuchaczom WSB w Poznaniu.

Klub MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu to m.in.:

  • szansa na zdobycie wiedzy profesjonalnej i umiejętności menedżerskich
  • rozwój kariery zawodowej
  • wymiana informacji biznesowych i własnych doświadczeń wśród specjalistów z różnych dziedzin
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • gwarancja kontynuowania znajomości zawartych podczas studiów.

Spotkania Klubu MBA

Co roku absolwenci spotykają się na specjalnie dla nich zorganizowanych wykładach oraz szkoleniach. Jest to szansa na odświeżenie i poszerzenie znajomości z innymi absolwentami, których grono każdego roku jest coraz większe. Każde takie spotkanie kończy się wspólnym wyjściem do jednej z poznańskich restauracji lub klubu, gdzie w sposób już mniej formalny można zadbać o integrację.

Zjazdy absolwentów

W dniu 24 maja 2014 r. odbył się VIII Zjazd Absolwentów Programu Executive MBA. Tematem części akademickiej spotkania było „Navigating chaos: Leadership in a Complex Multi - Cultural World”, a wykład poprowadził Prof. Peter J. Stark z University of Minnesota z USA. Po zajęciach absolwenci spotkali się w hiszpańskiej restauracji Tapas Bar.

 

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz