Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Wyższa Szkoła Bankowa jest do dyspozycji studentów 24h na dobę.

Extranet to wewnętrzny serwis internetowy, stworzony by maksymalnie uprościć przepływ informacji. Dzięki niemu z dowolnego miejsca na świecie można utrzymywać kontakt z Uczelnią.

 

Logowanie do extranetu

Przyjazne studiowanie

Extranet WSB oferuje jedyny w swoim rodzaju kontakt z Uczelnią. Po zalogowaniu się do serwisu każdy słuchacz otrzymuje przygotowany specjalnie dla niego zestaw informacji. To zawsze najświeższe wiadomości dotyczące przebiegu nauki. Extranet jest interaktywnym kanałem komunikacji, który można dowolnie kształtować. Każdy uczestnik może przekonać się, o ile bardziej przyjazne jest studiowanie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii internetowych.
 

Logowanie do systemu:

Słuchacze Executive MBA w polu login podają numer księgowy poprzedzony prefiksem pm,
a następnie w polu hasło wpisują datę urodzenia - rok, miesiąc, dzień (rrrr-mm-dd)

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz