Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

International Week to doświadczenie międzynarodowego studiowania. Świadomość przynależności do międzynarodowej społeczności EMBA i zdobycie wartościowej wiedzy sprawiły, że wyjazd okazał się niezapomniany.

Katarzyna Łazarz-Brzezińska

Główny specjalista ds. strategii i rozwoju
PRD Pol-Dróg Nowogard S.A.

Moduły wyjazdowe

Aalto Executive Summit
Aalto Executive Summit łączy uczestników programów Aalto EMBA wszystkich lokalizacji sieci – z Helsinek, Singapuru, Tajpej, Dżakarty, Poznania i Teheranu. Podczas tygodniowego pobytu w Helsinkach lub w Singapurze słuchacze zaliczają dwa moduły, spotkają się z liderami biznesu, mając jednocześnie okazję poszerzyć sieć kontaktów. Co roku iimpreza gromadzi około stu słuchaczy programów Aalto EMBA. Każdy słuchacz ma możliwość uczestnictwa w tym projekcie zarówno w Helsinkach, jak i w Singapurze oraz zaliczenia w sumie 4 modułów.

Study Tour
Słuchacze studiów mają także okazję wzięcia udziału w Aalto Executive MBA Study Tour do jednej z prestiżowych uczelni w Stanach Zjednoczonych. Trwający zazwyczaj tydzień wyjazd studyjny łączy elementy akademickie z praktyką biznesu.

Moduł wyjazdowy
Pierwszy zjazd ma charakter integracyjny i odbywa się poza siedzibą uczelni. WSB w Poznaniu pokrywa koszty związane z organizacją, noclegami i wyżywieniem uczestników.

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz