Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB
Program Aalto Executive MBA
w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
szczególną uwagę zwraca na strategiczne
zarządzanie i przywództwo w środowisku
międzynarodowym.

Barbara Walkowska

Dyrektor Programu Aalto Executive MBA
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

 

Aalto Executive MBA – po pierwsze międzynarodowy

Uruchamiając Program Aalto Executive Master of Business Administration Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu włączyła się w międzynarodowy program kształcenia menedżerów, realizowany przez Aalto University School of Business w Helsinkach, Singapurze oraz Seulu. Obecnie sieć programów Aalto Executive MBA obejmuje również Tajpej, Dżakartę i Teheran. Słuchacze programu mają dzięki temu możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez wykładowców z renomowanych szkół ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. W ramach poznańskiego Programu wykłada 18 zagranicznych wykładowców, znaczna większość z nich to też aktywni praktycy, realizujący się w świecie międzynarodowego biznesu. Duże szanse rozwoju daje wymiana studencka oraz związana z tym możliwość zrealizowania części modułów na innych uczelniach należących do sieci programów Aalto University School of Business.

Skuteczne zarządzanie na skalę międzynarodową

Program Aalto Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu jest tak skonstruowany by szczególną uwagę zwracać na strategiczne zarządzanie i przywództwo w środowisku międzynarodowym.
Program studiów tworzony jest wspólnie z partnerem - Aalto University School of Business, jedną z najlepszych szkół biznesowych na świecie. Zajęcia prowadzone są w dużej mierze przez kadrę zagraniczną, co też nadaje Programowi międzynarodowy charakter.
Wszystkie osoby, które na co dzień pracują w firmach otwierających się na rynki zagraniczne znajdą znakomite uzupełnienie swojej dotychczasowej wiedzy menedżerskiej.

Program obejmuje 26 modułów. Każdy z nich to minimum 22 godziny zajęć dydaktycznych w ciągu jednego weekendu. Łącznie 572 godziny nauki, w tym 70 godzin, przeznaczone na International Week w Helsinkach.

Nawet do 75% zajęć prowadzonych jest w języku angielskim.

Cały program podzielony jest na cztery bloki tematyczne, które obejmują rozległe dziedziny biznesu, takie jak:

Uzupełnieniem tej wiedzy i jej podsumowaniem jest Business Project oraz wyjazdowy moduł - International Week. Dodatkowym elementem spajającym wiedzę uzyskiwaną w ramach poszczególnych bloków tematycznych z jej praktycznym wykorzystaniem są słuchacze, dzielący się podczas zajęć własnymi przemyśleniami i doświadczeniami zawodowymi.

Studia podyplomowe

Uczestnicy Programu Aalto Executive MBA mogą, bez dodatkowych opłat, brać też udział w dowolnie wybranych zajęciach organizowanych w ramach studiów podyplomowych w WSB.
Informacje na temat studiów podyplomowych są dostępne na stronie internetowej Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu www.wsb.pl/poznan


 

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz