Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Opłaty za studia:

  • opłata wpisowa - 300 zł (kandydaci, którzy nie zakwalifikują się do Programu otrzymają jej zwrot)
  • opłata za postępowanie kwalifikacyjne - 200 zł (bezzwrotna)
  • czesne
  • opłata końcowa - 750 Euro
  • opłata seminaryjna (w przypadku uczestnictwa w Aalto Executive Summit) - ustalana na bieżąco przez organizatora spotkania.


Dogodny system płatności czesnego

Liczba rat Wysokość czesnego (PLN)
1 rata 35 000 zł
2 raty roczne 37 000: 2 x 18 500 zł
4 raty semestralne 39 000 zł: 4 x 9750 zł
20 rat zjazdowych 40 500 zł: 20 x 2025 zł
24 raty miesięczne 41 040 zł: 24 x 1710 zł

Uczelnia gwarantuje, że wysokość czesnego nie ulegnie zmianie podczas trwania Programu.

 * opłata fakultatywna 

Dodatkowe korzyści

Absolwenci WSB w Poznaniu, którzy zapiszą się na studia Aalto Executive MBA w Poznaniu w terminie od 1 kwietnia do 30 listopada 2017, otrzymują zniżkę 2500 zł w czesnym oraz są zwolnieni z opłaty wpisowej.

Wszyscy kandydaci, którzy zapiszą się na studia Aalto Executive MBA otrzymają dodatkowo zniżkę na wybrane roczne studia podyplomowe w postaci imiennego bonu do wykorzystania w ciągu 2 lat od daty zakończenia studiów Aalto Executive MBA. Wysokość zniżki wynosi 100% dla kandydatów zapisanych w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 r. oraz 50% dla kandydatów zapisanych w terminie od 1 lipca do 30 września 2017 r.

Zakwaterowanie

Uczestnicy Programu organizują zakwaterowanie we własnym zakresie. Uczelnia pomaga w rezerwacji noclegów w poznańskich hotelach. Słuchacze Programu mogą korzystać ze znacznych zniżek w: IBB Andersia, Novotel Centrum, Hotel Lech, Hotel Włoski, Hotel Ikar, Hotel IOR.

 

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz