Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Aalto University Executive Education

Aalto University z siedzibą w Helsinkach w Finlandii jest unikatową w skali światowej grupą uczelni realizującą najważniejsze zainteresowania badawcze współczesnych środowisk gospodarczych. Na Aalto University nauka i sztuka komponują się harmonijnie z technologią i biznesem. Uczelnia patrzy w przyszłość z optymizmem, który opiera na fundamencie trzystuletniego dorobku trzech renomowanych szkół wyższych. Aalto University powstał w roku 2010 z połączenia Helsinki School of Economics, Helsinki University of Technology oraz University of Art and Design Helsinki.

Partner Programu Aalto Executive MBA w Poznaniu

Aalto University Executive Education (Aalto EE) to podmiot działający pod egidą i w strukturze Aalto University, świadczący najwyższej jakości usługi edukacyjne dla biznesu i programy rozwoju kadr kierowniczych. Aalto EE kształci nowe generacje liderów o globalnych horyzontach, cechujących się zrozumieniem dla różnorodności, prawością i poczuciem społecznej odpowiedzialności. Z jednej strony kreuje indywidualne ścieżki studiów i kariery, z drugiej zaś tworzy architektury służące rozwijaniu kompetencji w obrębie całych organizacji. Dzięki współpracy z uczelnią-matką wypracował oryginalne interdyscyplinarne podejście i innowacyjne metody kształcenia menedżerów i specjalistów.

"Potrójna korona" akredytacji

Aalto University Executive Education, partner programu Aalto Executive MBA, należy do elitarnego grona posiadaczy “potrójnej korony”, czyli trzech najbardziej prestiżowych akredytacji dla wyższych szkół biznesu: AACSB, AMBA oraz EQUIS. “Potrójną koronę” dzierży zaledwie 0,4% uczelni ekonomicznych na całym świecie.

Stowarzyszenia i organizacje

Aalto University należy do konsorcjum „Program in International Management” (PIM), skupiającego 52 najlepsze uczelnie ekonomiczne z całego świata. Przynależność do tej organizacji umożliwia międzynarodową wymianę studentów, zachęca do współpracy między pracownikami naukowymi oraz umożliwia wspólne podejmowanie przedsięwzięć. W skład globalnej sieci programów wchodzą uczelnie z Helsinek, Poznania, Seulu, Pekinu, Singapuru i Tajwanu.
Aalto University School of Business należy ponadto do „Community of European Management Schools” (CEMS), zrzeszającego 17 najlepszych europejskich uczelni ekonomicznych i 50 uznanych firm międzynarodowych.

Rankingi "Financial Times"

 • W 2015 roku Aalto EE zajął 47. miejsce na świecie w rankingu uczelni biznesowych „Financial Times” i tym samym znalazł się wśród 1% czołowych dostawców usług edukacyjnych dla biznesu. Ranking „Financial Times” to lista 50 najlepszych wyższych szkół ekonomicznych na całym świecie, wytypowanych spośród 4 000 instytucji oferujących programy MBA i świadczących usługi edukacyjne dla biznesu.
 • W tym samym roku program Aalto Executive MBA zajął 76. lokatę w dorocznym ogólnoświatowym rankingu „Financial Times”, poprawiając swą pozycję o siedem miejsc w porównaniu z rokiem ubiegłym. Spośród około 3 000 programów EMBA oferowanych obecnie na całym świecie do rankingu dziennika „Financial Times” trafia tylko najlepsza setka.

O Programie

Program Executive MBA w Aalto University School of Business (prowadzony od 1988 r.) przeznaczony jest dla kadry menedżerskiej pracującej w gospodarce globalnej. Międzynarodowa perspektywa stanowi jego podstawę i podkreślana jest przez zatrudnianie wykładowców z najlepszych szkół biznesu na całym świecie, którzy to dydaktycy mają doświadczenie wyniesione z różnorodnych kultur gospodarczych.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - teoria w praktyce

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu została utworzona z inicjatywy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia w 1994 r. Jest pierwszą z dziewięciu Wyższych Szkół Bankowych obecnych na rynku i stanowiących jedną z najlepszych grup szkół biznesowych w Polsce. Od 1998 r. Uczelnia posiada swój Wydział Zamiejscowy w Chorzowie a od 2008 r. Wydział Ekonomiczny w Szczecinie.

Do szerokiej oferty WSB w Poznaniu należą:

 • studia I i II stopnia,
 • studia podyplomowe
 • Program Aalto Executive Master of Business Administration
 • Program Master of Business Administration
 • kursy językowe
 • kursy i szkolenia specjalistyczne oraz międzynarodowe certyfikaty ekonomiczne
 • Uniwersytet Każdego Wieku.

Od początku istnienia WSB władze i wykładowcy kładą duży nacisk na wysoki poziom kształcenia i ciągłe rozwijanie możliwości zdobycia praktycznych umiejętności. Aktywna współpraca ze środowiskiem gospodarczym umożliwia Uczelni wykorzystanie doświadczeń biznesu w procesie dydaktycznym.


Pozycja w rankingach:

 • Wprost 2015 - ranking programów MBA w Polsce, który powstał na podstawie badania opinii menedżerów odpowiedzialnych za politykę kadrową w 500 największych firmach w Polsce - 7. pozycja w Polsce w gronie najpopularniejszych wśród pracodawców programów MBA realizowanych w Polsce
 • Perspektywy 2016 - ranking programów MBA w Polsce - 8. pozycja w Polsce
 • Akredytacja Association of MBAs - program uzyskał akredytację jako pierwszy w Wielkopolsce i drugi w Polsce
 • Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum ranking 2016 r. - "Klasa profesjonalna plus".


Wyróżnienia i akredytacje:

 • Przyznanie WSB w Poznaniu pierwszej w Polsce Akredytacji Instytucjonalnej Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM to uznanie, że wszelkie sfery działalności szkoły: dydaktyczna, społeczna czy administracyjna spełniają wysokie kryteria w nauczaniu, wzorowane na systemach Europy Zachodniej i USA.
 • Wyróżnienie Polsko-Amerykańskiego Funduszu Przedsiębiorczości – dla jednej z trzech najlepszych uczelni w Polsce.  

 

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz