Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Bezcenne kontakty

Program Aalto Executive MBA jest adresowany do osób posiadających doświadczenie zawodowe, pragnących poszerzyć swoją wiedzę i udoskonalić umiejętności menedżerskie.

Uczestnictwo w Programie ma na celu poznanie wszystkich aspektów zarządzania przedsiębiorstwem na rynku krajowym
i międzynarodowym. Słuchacze rozwiną umiejętności stosowania nowoczesnych metod i technik zarządzania oraz praktycznego posługiwania się językiem angielskim.

Udział zarówno w zajęciach, jak i w nieformalnych spotkaniach towarzyskich, pozwala na nawiązanie interesujących kontaktów biznesowych i wzajemną wymianę doświadczeń zawodowych.

Uczestnicy Programu Aalto Executive MBA w WSB w Poznaniu

  • posiadają doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach związanych z działalnością przedsiębiorstwa, np. zarządzania, finansów, marketingu, logistyki, zarządzania kadrami lub prawa
  • pracują zarówno w dużych koncernach, jak i prowadzą własną działalność gospodarczą, dobrze władają językiem angielskim
  • wyróżnia ich wysoka motywacja, ambicja oraz wytrwałość w osiąganiu postawionych celów
  • są nastawieni na sukces zawodowy i rozwój własnej osobowości.

Absolwenci

Każdego roku w listopadzie odbywa się uroczystość absolutoryjna, podczas której przedstawiciele władz obu uczelni wręczają anglojęzyczne dyplomy ukończenia studiów Aalto Executive MBA.
W uroczystości biorą udział ponadto specjalni goście i rodziny absolwentów Programu. Najlepsi absolwenci otrzymują specjalne wyróżnienie w postaci nagrody Mastera, unikatowej, ręcznie wykonanej statuetki.

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz