Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Dla kogo Aalto Executive MBA?

O przyjęcie na studia Aalto Executive MBA w WSB w Poznaniu mogą ubiegać się absolwenci studiów wyższych magisterskich, posiadający co najmniej trzyletnią praktykę zawodową. Podstawą przyjęcia na studia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej oraz zaliczony egzamin językowy. Kandydat wybiera zgodnie z preferencjami pisemną lub ustną formę egzaminu.

Osoby, które ukończyły filologię angielską lub posiadają certyfikaty poświadczające znajomość języka angielskiego, mogą ubiegać się o zwolnienie z części językowej egzaminu wstępnego. Kserokopię certyfikatu należy złożyć wraz z kompletem dokumentów.

Wszyscy kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji językowych, które pomogą określić poziom znajomości języka oraz wskażą zagadnienia, które należałoby powtórzyć przed egzaminem.

Niezbędne dokumenty

Warunkiem przystąpienia do procedury kwalifikacyjnej na studia Aalto Executive MBA jest przekazanie do Biura Programu Aalto Executive MBA (osobiście, pocztą lub faksem) następujących dokumentów:

 • wypełnionego i podpisanego kwestionariusza osobowego
 • zaświadczenia o minimum trzyletnim doświadczeniu zawodowym (zaświadczenie z działu kadr lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej)
 • list motywacyjny w języku angielskim
 • pełne CV w języku angielskim
 • 2 egzemplarzy umowy edukacyjnej
 • potwierdzona przez WSB lub notarialnie kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich
 • 1 zdjęcia legitymacyjnego
 • potwierdzona przez WSB lub notarialnie kserokopia dowodu osobistego
 • ewentualnie kserokopii świadectwa zdania egzaminu językowego (TOEFL, FCE zdany po 2015 roku, CAE, CPE, LCCI 3rd level, BEC Higher)
 • dowodu uiszczenia opłaty egzaminacyjnej i wpisowej na konto:
  Raiffeisen Bank Polska SA
  95 1750 1019 0000 0000 0161 1828 z dopiskiem: Executive MBA

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szczegółowych informacji na temat Programu zapraszamy na spotkania informacyjne, w trakcie, których przybliżymy zasady studiowania oraz ofertę programową.

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz