Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Wykładowcy z uznanych na świecie wyższych szkół biznesu

Wykładowców programu Executive MBA charakteryzuje multidyscyplinarne przygotowanie zawodowe, międzynarodowe doświadczenie, praktyczne podejście i pasja nauczania.
Grono wykładowców Executive MBA tworzą profesorowie renomowanych uczelni amerykańskich i europejskich oraz wysokiej klasy specjaliści z bogatym dorobkiem naukowym i ścisłym związkiem z praktyką gospodarczą. Razem tworzą oni atmosferę sprzyjającą teoretycznej i praktycznej edukacji ekonomicznej na najwyższym poziomie.

Program Executive MBA łączy doświadczenie i wiedzę wizytujących profesorów z uczelni ekonomicznych o międzynarodowym uznaniu z umiejętnościami zawodowymi słuchaczy. Wykładowcy są wybierani i zatwierdzani na podstawie referencji, przydatności i aktualności ich doświadczenia, stosowanych metod nauczania i materiałów oraz praktycznej znajomości biznesu międzynarodowego. Standardową praktyką jest ocena każdego z modułów przez uczestników.

Wśród wykładowców Programu Executive MBA znajdują się:

Wykładowca Uczelnia    Państwo 
dr Józef Aleszczyk Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Polska
(Poznań)
David Arnesen, Ph.D. Seattle University USA
Michael J. Baker, MA, EMBA Aalto University  Finlandia
Min Basadur, Ph.D. McMaster University Kanada
Michał Błoński Symulator Biznesu sp.j. Polska 
J. Michael Geringer, Ph.D. Ohio University USA
prof. zw. dr hab. Jan Głuchowski Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu Polska (Toruń)
Aimo Inkiläinen, Ph.D. Aalto University Finlandia
Arvind K. Jain, Ph.D. Concordia University in Montreal Kanada
dr Jerzy Jagoda Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Polska (Wrocław)
dr hab. Jacek Łuczak Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Polska (Poznań)
dr Michel Muszyński Francuski Instytut Zarządzania  Polska
dr Remigiusz Napiecek Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Polska (Poznań)
Ben Nothnagel, Attorney At Law Aalto University Executive Education Finlandia
 dr hab. Jacek Patyk Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu Polska (Toruń)
dr Mariusz Piotrowski Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Polska (Poznań)
Vesa Puttonen, Ph.D. Aalto University  Finlandia
Anna Sarowska Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Polska
Hannu Seristo, Ph.D. Aalto University  Finlandia
Grzegorz Szałajko Doradca strategiczny Polska
Paul R. Timm, Ph.D. Brigham Young University USA
Gary Wagenheim, Ph.D. Simon Faser University Kanada
dr Włodzimierz Wudarzewski Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Polska (Wrocław)

 

Kilka faktów o wykładowcach Executive MBA

Michael J. Baker, BA, MA, EMBA
Michael J. Baker jest wykładowcą na Wydziale Języków i Komunikowania AUSE.
Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przedsiębiorców w zakresie technik komunikacji interpersonalnej w miejscu pracy. Jest wykładowcą w wielu programach szkoleniowych w Europie, Azji i USA.

J. Michael Geringer, Ph.D.
Profesor Strategii i Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na California Polytechnic University. Jego badania, nauczanie i doradztwo skupiają się na strategii konkurencji międzynarodowej, zwłaszcza na rozwoju i wykorzystaniu kompetencji kluczowych ("core competencies") przez rozwój wewnętrzny, sojusze, przejęcia oraz kapitał spekulacyjny, w szczególności w nowych sektorach i sektorach nowoczesnych technologii. Prof. Geringer uczy na uniwersytetach całego świata, w tym w Kanadzie, USA, Finlandii, Polsce, Węgrzech, UK, Australii, Indonezji, Korei Północnej, RPA i Chinach. Regularnie występuje w roli eksperta na potrzeby radia, telewizji i prasy, oraz doradza różnorodnym korporacjom i agencjom rządowym. Aktywnie uczestniczy w programach edukacji ekonomicznej na całym świecie. J. Michael Geringer jest autorem lub edytorem 14 książek i prac monograficznych o strategii i międzynarodowych stosunkach gospodarczych, ponad 100 opublikowanych artykułów, oraz ponad 35 analiz indywidualnych typu case studies. Regularnie pisze dla pism uniwersyteckich oraz prasy fachowej. Otrzymany od uczestników poznańskiego Programu Executive MBA tytuł "Profesora Wybitnego" jest kolejną z licznych w karierze profesora Geringera nagród za osiągnięcia pedagogiczne otrzymanych na całym świecie, takich jak Akademicki Nauczyciel oraz tytuł najlepszego wykładowcy w programach MBA i Executive MBA w Polsce, Korei Południowej, Afryce i Australii. Studenci cenią sobie jego umiejętność prezentacji kwestii złożonych w sposób przystępny i podkreślają, że do nauczania podchodzi z entuzjazmem i pasją.

prof. dr hab. Jan Głuchowski
Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Kierownik Katedry Zarządzania Finansami na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Katedry Prawa Finansowego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, "visiting professor" na Freie Universitat w Berlinie, University of Michigan, Aarhus University w Danii oraz Moscow University. Autor kilkunastu książek i ponad 190 artykułów, głównie z tematyki finansowej i podatków.

Arvind K. Jain, Ph.D.
Arvind K. Jain jest od 1990 r. pracownikiem naukowym Concordia University w Montrealu. Wykładał również na Indiana University, McGill University, University of Michigan oraz na Uniwersytecie w Dar es Saalam. Jako "visiting professor" pracował także na University of Otago w Nowej Zelandii, International University of Japan, oraz na Pennsylvania State University. Poza dydaktyką zdobywał doświadczenie praktyczne w przemyśle i sektorze państwowym w Indiach, USA, Tanzanii i Meksyku.

dr Mariusz Piotrowski
Wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pracuje jako radca prawny w ramach własnej kancelarii radcy prawnego. Autor ponad 140 publikacji, w tym kilkunastu książek z dziedziny teorii prawa, prawa cywilnego, gospodarczego i pracy.Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz