Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

Ciekawostki

Wzrost zarobków u absolwentów MBA! W badaniu portalu Pracuj.pl, partnera platformy www.MBAEvent.pl, na pytanie o przełożenie dyplomu na poziom zarobków absolwenci MBA najczęściej wskazywali wzrost na poziomie od 31 do 50%. Pensje jednej czwartej internautów po studiach są wyższe od 50 do 100%.

Program klasy profesjonalnej - w tej kategorii uplasowały się studia Aalto Executive MBA WSB w Poznaniu w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM w 2014 r.

Słuchacze Aalto Executive MBA mają unikatową możliwość zaliczenia wybranych modułów w Finlandii, Singapurze i Korei Południowej. Jest to efekt funkcjonowania w międzynarodowej sieci programów Aalto University.

Słuchacze Programu Aalto Executive MBA uczestniczą w Aalto Executive Summit w Helsinkach, specjalnym projekcie łączącym słuchaczy wszystkich Programów prowadzonych w międzynarodowej sieci Aalto University.

Partner Programu Aalto Executive MBA - Aalto University należy do elitarnego grona uczelni posiadających „potrójną koronę” – trzy prestiżowe akredytacje AMBAs, AACSB, EQUIS. Takim wyróżnieniem może poszczycić się tylko 0,4% uczelni na całym świecie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter z informacjami na temat programów MBA w grupie WSB

Sprawdź, jak wyglądają zajęcia

Kandydatów na studia Executive MBA zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa we fragmencie zajęć obecnej edycji programu. To najlepsza sposobność aby zapoznać się ze szczegółowym programem wybranego modułu, poznać zasady zaliczenia i atmosferę zajęć, obejrzeć materiały dydaktyczne, a także porozmawiać z wykładowcą i uczestnikami Programu.

Najbliższe zajęcia odbędą się:

  • 17-19 listopada 2017 Total Quality Management prof. Jacek Łuczak, UE w Poznaniu
  • 24-26 listopada 2017 Business Law dr Mariusz Piotrowski, WSB w Poznaniu
  • 8-10 grudnia 2017 Financial Accounting dr Józef Aleszczyk, WSB w Poznaniu
  • 15-17 grudnia 2017 Project Management Grzegorz Szałajko, doradca strategiczny

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach próbnych prosimy o kontakt z Biurem programu Aalto EMBA

 

 

 

Zapisz się na studia
Executive MBA

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na studia
Executive MBA
Wypełnij formularz